GELİR ORTAKLIĞI

Gelir Ortaklığı Nedir?

Web sitemize gelen ziyaretçiler üzerinden reklam geliri elde ediyoruz. Bu geliri artırmak şüphesiz ki ekip olarak hedefimiz. Bu yolda bize eşlik edecek her misafirimiz ile soframızı paylaşmaya hazırız.

Web sitemize kazandıracağınız ziyaretçiler bize daha çok reklam geliri kazandıracak, biz de bu geliri sizin kazandırdıklarınız oranında sizinle paylaşacağız. Aşağıdaki adımları takip ederek gelir ortağımız olabilir, kolay bir şekilde para kazanbilirsin.


Hemen başla

1

Hesap oluştur

Öncelikle sağ üst köşedeki kullanıcı ikonuna basarak açılan üyelik giriş penceresindeki üye ol linkine veya doğrudan buraya tıklayarak web sitemize üye olmalısın.

2

Giriş yap

Üye olduğun kullanıcı adın ve parolan ile yine sağ üst köşedeki kullanıcı ikonuna basarak veya bu linke tıklayarak giriş yapmalısın.

3

İçerik seçin

Web sitesini gezin, sizin ve çevrenizin ilgisini çekebilecek, heyecan uyandıracak, beğendiğiniz bir içeriği seçin ve tıklayın.

4

Para kazan'ı başlatın

Seçtiğiniz içeriğe ait sayfada içerik bitiminde bulunan "Bu yazıdan para kazanabilirsin" butonuna tıklayın.

5

Linkiniz oluşturuluyor

Size ve yazıya özel olarak oluşturan link bu sayfada size önizlenir, "Kaydet ve Başla" butonuna basın ve bu adımı tamamlayın.

6

Herşey hazır

Açılan sayfada içeriğiniz görüntülenir. İçeriğin toplam etkileşimi, sizin sayenizde gelen etkileşim ve getirdiği gelir görünür. Bu sayfaya sağ üst köşedeki kullanıcı ikonuna basıp, Gelir ortaklığı butonunu takip ederek ulaşabilirsiniz. Bu sayfada seçtiğiniz içeriğe ait sosyal medya ikonlarına basarak o içeriği direk hesaplarınızda paylaşabilir, hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

7

Para kazanmaya başla

Yine bu sayfada içeriğe ait sosyal medya ikonlarına basarak veya sizin için oluşturulmuş linki kopyalayarak o içeriği direk hesaplarınızda paylaşabilir, hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

8

Paran hesabında

Birçok yazıdan oluşan gelir havuzun ile toplam 200 TL'lik ödeme eşiğine ulaş. Mail adresine gelen forma ödeme alacağın banka hesap bilgilerini gir. 200 TL'lik kazancını 3 iş gün içinde hesabına yatıralım. Bakiyen 200 TL düşer ve tüm heyecanı ile para kazanmaya devam edebilirsin.

9

Kazancınızı katlayın

Sisteme dahil ettiğiniz her yeni kullanıcı için turbo gelir kazanırsınız. Hesabınız kıdem kazanır ve kazanç parametreleriniz yükselir, normal kazancınızdan daha çok kazanmaya başlarsınız.


Bu süreçte soruların ve yaşayabileceğin her türlü problem için bize iletişim sayfamızdan veya destek@googlehaber.com mail adresinden ulaşabilirsin.

Beraber çalışmak için heyecanlanıyoruz. Şimdiden bol kazançlar.